Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Obecní orgány

Popis úřadu

Obecní úřad

Ing. David Harok
starosta
starosta@chotebuz.cz
Ing. Stanislav Klimek
místostarosta
stanislav.klimek@gmail.com

Termíny zastupitelstev pro rok 2021

  • 26. 1., 9. 3., 27. 4., 22. 6., 14. 9., 9. 11., 14. 12.

Zastupitelstvo

  • členové: 
    • Ing. David Harok
    • Ing. Stanislav Klimek
    • Marie Bohdalková
    • Roman Bulawa
    • Bc. Tomáš Drobisz (od 3. 11. 2020)
    • Stanislav Harok
    • Ing. Leona Konieczná
    • Ing. Marián Matloch
    • Milan Mišún
    • Ing. Bronislav Mrozek
    • Jan Popiolek (od 4. 12. 2020)
    • Šárka Tóthová
    • Ing. Jiří Vojtylka
    • Ing. Marie Walachová
    • Mgr. Bc. Richard Zajac

zastupitelé, kteří v průběhu volebního období 2018-2022 odstoupili z výkonu funkce

  • Bc. Lukáš Neuman (7. 10. 2018 - 19. 10. 2020)
  • Martin Bednařík (20. 10. 2020 - 2. 11. 2020)
  • Ing. Rostislav Popek (7. 10. 2018 - 11. 11. 2020)
  • Ing. Zuzana Kuchtíčková (12. 11. 2020 - 3. 12. 2020)

Rada obce

  • členové: 
    • Ing. David Harok
    • Ing. Stanislav Klimek
    • Ing. Marián Matloch
    • Ing. Bronislav Mrozek
    • Ing. Jiří Vojtylka

Finanční výbor

  • předseda: Ing. Marie Walachová
  • členové: Mgr. Lukáš Dědič, Ing. Leona Konieczná, Ing. Kateřina Morcinková, Jan Popiolek

Kontrolní výbor

  • předseda: Ing. Jiří Vojtylka
  • členové: Ing. Michał Branny, Ing. Zuzana Kuchtíčková

Výbor pro národnostní menšiny

  • předseda: Roman Bulawa
  • členové: Mgr. Natalia Branny, Ing. Stanislav Klimek, Vladislav Niedoba, Bogdan Wierzgoń

Stavební výbor

  • předseda: Ing. Bronislav Mrozek
  • členové: Jaroslav Ausficír, Stanislav Bocek, Ing. Edvard Branny, Pavel Drong, Ing. David Harok, Ing. Stanislav Klimek, Ing. Marián Matloch, Miroslav Michejda, Ing. Rostislav Popek, Ing. Radim Siuda, Jaroslav Smelik, Mgr. Pavel Struminský

Kulturní, sociální a sportovní výbor

  • předseda: Ing. Marie Walachová
  • členové: Roman Bulawa, Ing. Kateřina Dědičová, Jarmila Haroková, Kateřina Chlebíková, Ing. Jan Kisiel, Jiří Koňařík, Milan Mišún, Mgr. Šárka Petrželová, Milan Pieszka, Mgr. Irma Sengerová, Šárka Tóthová, Petra Vojtylková, Marcela Wierzgoń, Monika Zacharová