Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Aktuality > Spolu ruku v ruce

Spolu ruku v ruceDatum konání:
14.5.2022

Dne 14.5.2022 se koná 3. ročník benefiční akce Moravskoslezského kraje s názvem "Spolu ruku v ruce", jejímž hlavním účelem je přiblížení života neformálních pečujících a osob s postižením v běžné populaci.

Akce se uskuteční v prostorách Trojhalí Karolina v Ostravě a nabídne nejen hudební vystoupení interpreta Sebastian, bubenického souboru Rytmy a kapely DESmod, ale také bohatý doprovodný program pro rodiny s dětmi. Návštěvníci se mohou těšit na Cirkus trochu jinak, slackline exhibice, taneční vystoupení Duo Hybrids Crew a zážitkové, interaktivní workshopy, jejichž cílem je dosáhnout výše popsaného účelu akce. Účastníci si budou moct vyzkoušet zvukovou střelbu, simulaci zrakového postižení i jiných zdravotních překážek, dále budou moci zhlédnout, jak probíhá polohování nemocného v domácím prostředí či se seznámit s kompenzačními pomůckami prostřednictvím nácviku práce s nimi.
Vstupné na akci je dobrovolné, přičemž výtěžek z něj bude použit pro benefiční účel v podobě podpory dvou projektů svépomocných skupin sdružujících neformální pečovatele o blízkou osobu s postižením.

Spolu ruku v ruce - pozvánka str. 1
Spolu ruku v ruce - pozvánka str. 2